Konzultační hodiny

  • Chcete se podrobně zeptat na něco, co jsme probírali na některé z našich vzdělávacích akcí?
  • Máte zájem o názor vyučujícího na problém, o kterém jste na přednášce nechtěli mluvit veřejně?
  • Jste pracovník krajského úřadu, zdravotní pojišťovny či jiné veřejné instituce s působností v oblasti zdravotnictví a potřebujete se zeptat na cokoliv z oblasti zdravotnické legislativy?
  • Jste advokát a řešíte pro svého klienta věc z oblasti organizace a financování zdravotnictví, cenové a úhradové regulace nebo třeba lékového trhu a máte zájem o druhý názor specialisty?

Navštivte nás v konzulačních hodinách, nejlépe virtuálně prostřednictvím Vámi zvoleného nástroje pro telekonzultace. Konzultační hodiny mohou být zpoplatněny, standardní sazba je 2500 Kč za každou započatou hodinu. Konzultační hodiny jsou doplňkem výuky zdravotnického práva a určeny jsou především pro účastníky našich vzdělávacích akcí (pro veřejnost jen výjimečně na základě předchozí domluvy). Nepřijímáme plnou moc k právnímu zastupování v jakékoliv věci, ani odpovědnost za to, zda a jak naší rady využijete. Pro právní pomoc doporučujeme využít služeb advokáta, který je členem České advokátní komory a je oprávněn poskytovat právní služby ve smyslu zákona o advokacii; advokáta se specializací na zdravotnické právo lze vyhledat zde: www.cak.cz

Obvyklý čas konzultačních hodin je úterý až čtvrtek v dopoledních hodinách.  Na konzultační hodiny je nutno se objednat prostřednictvím e-mailu. Po dohodě je možno sjednat i jiný termín, v mezích časových možností lektora.

 

***VIRTUÁLNÍ KONZULTAČNÍ HODINY ***

Jak naše virtuální konzultační hodiny fungují? 

  • Zájemce nás e-mailem osloví se stručným popisem toho, co by chtěl konzultovat.
  • Pokud jde o téma, kterým se zabýváme, ozveme se zpět telefonicky či e-mailem, s návrhem termínu konzultace.
  • Samotná telekonzultace proběhne přes Microsoft Teams (po domluvě případně přes nástroj dle volby zájemce). Od nás Vám přijde pozvánka na konkrétní den a čas, s odkazem, na který stačí kliknout.
  • Pak už jen konzultujeme, diskutujeme, sdílíme si dokumenty.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.
JUDr. Ondřej Dostál

JUDr. Ondřej Dostál
JUDr. Ondřej Dostál, Ph.D., LL.M., specialista na zdravotnické právo, vysokoškolský učitel.