Konzultační hodiny

  • Chcete se podrobně zeptat na něco, co jsme probírali na některé z našich vzdělávacích akcí?
  • Máte zájem o názor vyučujícího na problém, o kterém jste na přednášce nechtěli mluvit veřejně?
  • Jste advokát a řešíte pro svého klienta věc z oblasti organizace a financování zdravotnictví, cenové a úhradové regulace nebo třeba lékového trhu a máte zájem o druhý názor specialisty?

Navštivte mne v konzulačních hodinách, osobně na Sněmovní 7, nebo virtuálně prostřednictvím nástroje pro telekonzultace. Konzultační hodiny mohou být zpoplatněny. Konzultační hodiny jsou doplňkem výuky, nepřijímáme plnou moc k vašemu zastupování v jakékoliv věci, ani odpovědnost za to, zda a jak naší rady využijete. Pro právní pomoc doporučujeme využít advokáta, který je členem České advokátní komory a je oprávněn poskytovat právní služby ve smyslu zákona o advokacii; advokáta se specializací na zdravotnické právo lze vyhledat zde: www.cak.cz

Obvyklý termín konzultačních hodin je ČTVRTEK 13:00-16:00. Na konzultační hodiny je nutno se objednat prostřednictvím e-mailu. Po dohodě je možný individuální termín konzultačních hodin.

***NOVĚ NABÍZÍME VIRTUÁLNÍ KONZULTAČNÍ HODINY ***

Jak naše virtuální konzultační hodiny fungují? 

  • Zájemce nás e-mailem osloví se stručným popisem toho, co by chtěl konzultovat.
  • Pokud jde o téma, kterým se zabýváme, ozveme se zpět telefonicky či e-mailem, s návrhem termínu telekonzultace.
  • Samotná telekonzultace proběhne přes Microsoft Teams, případně přes nástroj Telekonzultace.cz, který byl vyvinut pro lékaře a umožňuje snadno sdílet dokumentaci. Od nás Vám přijde pozvánka na konkrétní den a čas, s odkazem, na který stačí kliknout.
  • Pak už jen konzultujeme, radíme, sdílíme si dokumenty.

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.